Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Види зубних імплантатів і процедур. Стоматологія Суми

Зубний імплант не прижився - Що робити? - Dental Tech

Зубні імплантати зазвичай рекомендують у випадках, коли люди втратили частину зубів через травму або пародонтит. Причина, чому більшість людей віддають перевагу зубним імплантатам, а не життю з відсутніми зубами, полягає в тому, що це може спричинити збентеження та часто підриває впевненість.

Що таке зубні імплантати?

Зубні імплантати – це протези коренів зубів, які встановлюються в щелепну кістку або на неї, щоб вони могли утримувати змінний зуб або міст.

Види зубних імплантів

Сьогодні існує два типи імплантації зубів:

Ендостальний

Це найпоширеніший зубний імплантат. Ендостальні зубні імплантати підтримуються гвинтами, циліндрами або лезами, які встановлюються в щелепну кістку (звичайно хірургічним шляхом). Кожен імплантат може легко утримувати один або кілька протезованих зубів.

Рекомендується як альтернатива пацієнтам, які користуються мостами або знімними протезами.

Піднадкостничні

У деяких випадках пацієнти, які мають мінімальну висоту кістки (щелепи) і не можуть носити звичайні протези, використовують субперіостальні зубні імплантати. Ці імплантати встановлюються на верхній частині щелепи за допомогою металевого каркаса, який виступає крізь ясна, щоб утримувати штучний зуб або зуби.

Процедури імплантації зубів

Існує п’ять загальних планів лікування, які підбираються відповідно до стоматологічних потреб пацієнта. Стоматологи та пародонтологи консультуються з пацієнтами, щоб визначити, яка процедура їм найбільше підходить. Ось п’ять поширених процедур:

Заміна одного зуба

Цю процедуру проходять пацієнти, які втратили лише один зуб. Коронка і імплантат можуть легко замінити уражену ділянку.

Заміна кількох зубів

Якщо є кілька зубів, які потребують заміни, стоматологи використовують мости на імплантатах, які можуть замінити кілька відсутніх зубів .

Повна заміна зубів

У деяких випадках, коли пацієнти втрачають усі зуби, замість них використовуються повні зубні протези або повні мости на імплантатах.

Збільшення синуса

Ця процедура застосовується, коли пародонтологам важко імплантувати зубні протези або мости. Традиційно найважчим місцем для імплантації зубів є задня частина верхньої щелепи. Саме там проводиться процедура збільшення носових пазух. Під час цієї процедури дно пазухи разом із кісткою, що розвивається, піднімається для належного закріплення зубних імплантатів.

Модифікація хребта

Бувають випадки, коли пацієнти мають кісткові дефекти щелепи. Через недостатню кісткову тканину деформацію виявляють шляхом відриву ясен від хребта – ця процедура відома як модифікація хребта. Для успішної імплантації та покращення зовнішнього вигляду ці дефекти заповнюють кістковим замінником, який формує гребінь.

Ми сподіваємося, що відповіді на наведені вище запитання допоможуть вам краще зрозуміти поради, які ви отримуєте від стоматологів і пародонтологів, оскільки тепер ви озброєні базовими знаннями про зубні імплантати, їх типи та процедури. Якщо ви хочете дізнатися більше, підпишіться на наш блог або відвідайте клініку «Brilliant Smile».

Контактний номер телефону: +380661968793

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24