Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Як довго може тривати підвищена чутливість зубів?

Знаючи походження чутливості зубів, можна зрозуміти, чи є це тимчасовим дискомфортом, чи необхідно діяти через пошкодження зубної емалі. Давайте подивимося, які основні причини і якою повинна бути передбачувана тривалість чутливості зубів.

Що таке чутливість зубів?

Чутливість дентину або зубів – це гострий локалізований біль локалізований різкий біль, який виникає в певній ділянці рота. . Це помічається як короткий, але інтенсивний укол, викликаний контактом зовнішнього фізичного, хімічного або термічного агента з ураженим зубом.

Найкращий спосіб запобігти та лікувати чутливість зубів – приділяти особливу увагу щоденному догляду за порожниною рота. щоденний догляд за порожниною рота. Однак бувають випадки, коли запобігти його появі неможливо, і його тривалість може сильно відрізнятися.

Чому виникає чутливість зубів?

Функція емалі, що покриває зуби, полягає в захисті внутрішніх тканин від зовнішньої агресії. При пошкодженні емалі оголюється дентин. . Ця тканина складається з тисяч нервових закінчень, які пов’язані з чутливістю зубів.

Подразники ззовні можуть проникати в дентин через мікроскопічні канали, що діють на нерв. Це призводить до появи невеликого болю, який відомий як чутливість зубів.

Чому виникає дентин?

Є дві основні причини:

  • Внаслідок прогресуючого зношування емалі.
  • Через рецесію ясен, яка залишає корінь зуба непокритим.

Скільки триває чутливість зубів?

Чутливість зубів може стати хронічною проблемою, коли емаль зубів пошкоджена. Це пов’язано з багатьма причинами, такими як захворювання пародонту, карієс або переломи зубних частин, зношування емалі через вік або шкідливі звички, або бруксизм тощо.

У цих випадках чутливість зубів не зникає сама по собі. Необхідно втручання стоматолога для застосування найбільш підходящого лікування та зміцнення природного бар’єру дентину.

Однак в інших випадках чутливість зубів є тимчасовою, підвищується на деякий час, а потім зникає.

Як довго триває гостра чутливість зубів?

Це буде залежати від причини його виникнення.

Чутливість зубів через брекети

Встановлення брекетів ортодонтичного апарату безпосередньо на зуби, що виправляються, може підвищити їх чутливість. У той час як дискомфорт від брекетів брекетів триває лише 3-4 дні, звичайні брекети можуть тривати кілька днів, брекети брекетів Incognito лінгвальні брекети можуть відчувати дискомфорт до 2 тижнів пізніше.

Чутливість пломби

Після пломбування або будь-якого іншого лікування зубів з’являється чутливість, яка з часом зменшується. Процес може тривати від 2 до 3 місяців до повного зникнення дискомфорту. . Якщо біль не припиняється, бажано звернутися до стоматолога.

Чутливість до відбілювання зубів

Ще однією основною причиною чутливості зубів є застосування відбілювальних процедур. Це нормально, що під час і після завершення лікування чутливість підвищується і зникає через кілька годин або днів. Він зникає за лічені години або дні.

Завжди дотримуйтеся вказівок вашого стоматолога, щоб запобігти запаленню тканин і максимально зменшити тимчасову чутливість.

Лікування тимчасової чутливості зубів

Першим кроком у лікуванні чутливості зубів є обговорення причини зі своїм стоматологом. Таким чином, можна поставити найкращий діагноз і підібрати лікування відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Як для лікування тимчасової чутливості зубів, так і для запобігання її виникнення через найпоширеніші причини, професійні засоби є чудовим засобом для полегшення дискомфорту.

Стоматологи нашої клініки порекомендують засоби, які допоможуть саме Вам.

Запис на консультацію за номером: +380661968793

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24