Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Чи можливо лікування карієсу у дітей без емоцій страху.

Дитяча стоматологія – це сфера підвищеної відповідальності, тому як маленька дитина не розуміє важливість проведених для його здоров’я маніпуляцій і не вміє терпіти біль або дискомфорт. Якщо перший візит в стоматологічний кабінет пройшов невдало, то у дитини може назавжди залишитися психологічна травма, і він все життя потім буде боятися лікувати зуби. А це як ви розумієте загрожує багатьма неприємними моментами: запущений карієс зубів, відкладенняя зубного каменю і хвороби ясен, затягування з процесом лікування, чищення зубів. І всякий раз неприємні хвилини переживання страху.

Якими професійними якостями повинен володіти дитячий стоматолог?

Дитячий стоматолог – повинен бути справжнім психологом, який може запросто встановити контакт з дитиною. Лікарі на Заході давно вже зрозуміли, що стоматологія для дітей вимагає особливого підходу, і в Європі відвідування зубного лікаря для дитини в радість, як і похід в парк атракціонів. Поки дитина не може стежити за здоров’ям зубів, це повинні робити батьки і регулярно проходити профогляд зубів дитини.

Сьогодні лікування карієсу зубів у дітей, не просто разова процедура відвідування лікаря. Це ціла система заходів, як терапевтичних, так і практичних, спрямованих на те, щоб надати професійну допомогу і підтримку батькам. Фахівці навчають дітей  правильної гігієни зубів, провести необхідну профілактику та лікування зубів, яке неможливо провести вдома.

Терапевтична стоматологія для дітей допомагає боротися з різноманітними видами патології: карієс, виправлення прикусу і порушення розвитку зубів, пародонтит ,пульпіт, стоматит, захворювання слизової рота. І це далеко не повний перелік. Стоматологія для дитячого віку має певну специфіку, так як дитяча зубощелепна система значно відрізняється від дорослої морфологічно.

Молочні зуби малі за розміром, їх емаль не така міцна і незріла, застосування бормашини утруднено через недосвідченість, відсутність терпіння і великої рухливості маленьких пацієнтів. При лікуванні карієсу зубів у дітей і інших захворювань – доводиться застосовувати альтернативні методи лікування, що виключають застосування бормашини (лазерне лікування).

Сучасні можливості стоматології в лікуванні карієсу зубів у дітей:

В даний час дитяча стоматологія володіє широким асортиментом інноваційних методик, технологій і матеріалів. Так, однією такою профілактичною методикою є герметизація фісур. Дана процедура проводиться для забезпечення швидкого дозрівання емалі і її захисту від бактеріального процесу, який є причиною карієсу. Дитяча зубна емаль незріла, особливо в поглибленнях (фісурах) розвивається каріозний процес. З’явилися нові композитні матеріали, що дозволяють скоротити за часом саму процедуру пломбування, що надзвичайно важливо для маленького пацієнта.

Головна умова проведення будь-якої процедури для дитини – це її безболісність і відсутність неприємних відчуттів при лікуванні. Наприклад, для цієї мети застосовують інтралігаментарне знеболювання, а в деяких випадках і загальну анестезію.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24