Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Емоційний стан мами впливає на зуби дитини.

Дослідники одного з провідного американського університету зробили неймовірний висновок – емоційний настрій мами вперші роки життя дитини може безпосередньо вплинути на здоров’я його зубів в наступні роки. Тобто, виходить, що якщо у мами дитини завжди гарний настрій, добродушна і любляча обстановка в сім’ї, то дитина буде володарем красивої посмішки і міцних зубів. Думаєте, цього не може бути, однак все доведено експериментально!

Дослідники багато років спостерігали за здоров’ям двохсот двадцяти чотирьох дітей, які з перших днів свого життя стали учасниками даного унікального медичного дослідження. Фахівці довго збирали всю необхідну інформацію про стан здоров’я і життя малюків, робили замітки про кількість зубів у однорічних дітей, які захворювання перенесли малюки, емоційний стан в родині і багато ін. Основна інформація збиралася, коли дітям виповнювалося 4, 8 і 14 років. Проводилась лікарями стоматологами оцінка ротової порожнини у дітей.

Захворювань ротової порожнини і зубів у дітей оцінювалися за наявністю карієсу, запломбованих зубів, відсутніх корінних зубів, а також за рівнем зубного нальоту, оскільки наліт є головним показником поганої гігієни. Мами ж дітей докладно описували і розповідали, які заходи вони приймають для профілактики захворювань ротової порожнини своїх дітей. Наприклад, скільки разів в день дитина чистить і полоще зуби, частота вживання солодкого, профілактичні візити до стоматолога, використання зубної нитки і ін.

З’ясувалося, що регулярне чищення і полоскання зубів, не завжди можуть захистити дитину від появи карієсу. Були зроблені висновки, що у підлітків набагато менше стоматологічних проблем, якщо його батьки мають стійку психіку і володіють хорошим настроєм. Виявляється, що для того, щоб у дитини були міцні зуби необхідне не тільки регулярне чищення зубів і полоскання ротової порожнини, але ще важливою складовою є піднесений настрій мами.

Мами, які похмурі і незадоволені, посміхніться, від вашого настрою залежить не тільки ваше здоров’я, а ​​здоров’я зубів дитини. Посмішка, це прикраса яка прикрашає абсолютно будь-яку людину!Кожному з нас хочеться мати красиві і здорові зуби, тому крім гігієни, потрібно ще звертати увагу на емоційний стан!

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24