Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Як вибрати зубну дитячу щітку Ви вже знаєте,а от як чистити зуби дітям правильно?

Питанням «Як правильно чистити зуби дитині?» задаються всі батьки. Багато хто замислюється про те, коли потрібно починати це робити, як провести процедуру з користю для малюка, яку зубну пасту використовувати, яка зубна щітка найкраще підходить для молочних зубів, а також про найважливіше – як зробити так, щоб дитина сама навчилася чистити зуби і робив це із задоволенням. Відповіді на ці та інші питання прямо зараз!

З якого віку потрібно починати чистити зуби дітям?

Читайте наш попереднiй пост,там є відповідь на це запитанняя)

Як чистити зуби однорічній дитині?

Зрозуміти, як правильно чистити зуби дітям, дуже важливо. Використовуючи дитячу пасту, не нервуйте, якщо дитина її проковтне, – вона смачна і нешкідлива. Однак стежте за тим, щоб це не ввійшло в нього в звичку. Коли починаєте чистити зуби дитині, будьте обережні. Пам’ятайте, що його ясна ще дуже м’які, а зуби тендітні.

 Відпрацьовуємо техніку

Як і у дорослих, при очищенні зовнішніх і внутрішніх поверхонь зубів щітку розташовують під кутом 45 градусів до зуба і  вимітаючими рухами від ясен до краю зуба рухається щітка. Для очищення жувальної поверхні щітка розташовується горизонтально і переміщається круговими рухами.

Як навчити дитину чистити зуби по своїй волі?

Коли починаєте чистити зуби дитині, розповідайте йому про те, як корисна ця процедура для його зубок. Під час чищення, щоб дитина не вередувала, з ним можна зіграти в гру «Хто довше прочистить зуби». Якщо гра стане по-справжньому захоплюючою, дитина сама буде чекати того часу, коли треба буде чистити зуби. На своєму прикладі пояснюйте і показуйте, як правильно чистити зуби. Скористайтеся тим, що в цьому віці діти з задоволенням повторюють рухи дорослих і наслідують їм. Також не варто забувати, що чистити дитині зуби необхідно вранці і ввечері.

Регулярна і ретельна чистка зубів у дітей – важливий момент в профілактиці карієсу і його ускладнень. Але не варто забувати і про професійну гігієнічну чистку для запобігання жовтого нальоту і зубного каменю, які неможливо видалити самостійно.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24