Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Здорові зуби з дитинства

Багато батьків хочуть знати, що ж необхідно робити для того, щоб зуби дитини були міцними і здоровими? Чи існує які – то профілактичні заходи, завдяки яким дитина буде позбавлена від ряду проблем, які пов’язані з хворобою зубів? І найпоширеніше питання: з якого віку слід малюкові чистити зуби і, як це правильно робити? Лікарі – стоматологи стверджують, що як тільки у дитини прорізався перший зуб, його вже необхідно чистити спеціальною дитячою гумовою щіткою, придбати її можна в аптеці.

Існує ще один спосіб догляду за молочними зубами – протирання зубів дитини ватним тампоном, попередньо змочений зеленим чаєм або теплою водою. Обов’язково слід привчати дітей до догляду за ротовою порожниною, вони з раннього дитинства повинні знати, який важливий догляд і гігієна ротової порожнини.

 А що саме відноситься до гігієни ротової порожнини?

Безсумнівно, полоскання ротової порожнини після кожного прийому їжі. Наступним важливим моментом є вміння малюка правильно користуватися зубною щіткою і пастою, до двох років дитина повинна засвоїти цю «науку». Однак при покупці зубної пасти зверніть увагу на її склад – вона не повинна містити фтор, щітку необхідно купувати призначену спеціально для дітей.

Багато батьків цікавляться, чому дитяча зубна паста не повинна в своєму складі містити фтор?

Справа в тому, що мікроелементи фтору не повинні при випадковому ковтанні потрапити в дитячий організм. Батьки не повинні допускати розвитку таких шкідливих звичок у дітей, як смоктання пальців, пустушки, різних предметів. Безумовно, пустушки заспокоюють нервову систему малюків, проте це аж ніяк не означає, що її можна смоктати до школи! Після року необхідно відучити дитину від цієї звички.

Багато батьків не розуміють, чому ж так «небезпечна» пустушка?

При смоктанні пустушки або соски відбувається невеликий тиск на щелепу дитини. Однак цього тиску досить, щоб дитяча щелепа була схильна до деформації. Смоктання пальців ще одна досить поширена дитяча звичка, часом потрібні роки, щоб відучити дитину смоктати пальці! Лікарі – педіатри проти змазування пальців дитини агресивними засобами, наприклад, полином, перцем, гірчицею … Кращим виходом з даної ситуації є звичайні рукавички! Молочні зуби вкрай важливо зберегти для того, щоб формувався правильний прикус, добре працювала система травлення дитини. На місці кожного молочного зуба з часом виросте постійний зуб. Чи будуть постійні зуби здоровими, багато в чому залежить від догляду за молочними зубами.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24