Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Зубная фея в різних країнах

Франція – це місце, де зародилася традиція обмінювати зуб  на невеликий подарунок . Коли дитина втрачала зуб, вона ховала його в черевик  на ніч. Після того як дитина засинала, приходила le petit souris (маленька мишка ) і забирала зуб, залишаючи замість нього подарунок.

АМЕРИКА .До початку 1900-х років традиція обмінювати зуби на подарунки дійшла і до Сполучених Штатів, де діти ‍ почали класти зуб під подушку, а не в взуття. Однак забирала їх не мишка, а зубна фея . Однак в 1927 році в одному з журналів  була опублікована перша історія з зображенням зубної феї (це була п’єса для дітей), і з тих пір ця традиція набула широкого поширення.

Іспанія. Діти кладуть свої зуби під подушку для Ратончіто Переса (мишеня Переса ), який залишає їм подарунок . Розповіді про персонажа на ім’я Ратон Перес вперше з’явилися в іспанській пресі в 1877 році, проте в 1894 році, коли восьмирічний король  Іспанії, Альфонсо XIII, сильно засмутився  через втрачений зуб,його мати, королева Марія Христина Австрійська, найняла журналіста на ім’я Луїс Колома, щоб він написав  історію, яка заспокоїть Його Величність. З тих пір діти в Іспанії, Мексиці та інших іспаномовних країнах стали залишати свої зубки для Ратон Переса, хоча в деяких регіонах він відомий як Ratón de los Dientes (Зубна Миша).

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24