Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Догляд за порожниною рота після імплантації

Після проведення процедури імплантації на перший план виходять питання, що стосуються нових особливостей догляду за порожниною рота. Адже чим дбайливіше і акуратніше пацієнт відноситься до своїх нових зубах, тим тривалішим буде їх термін служби.

Імплантація, як і будь-яке інше хірургічне втручання, часто стає причиною ослаблення імунних функцій організму, особливо в процесі загоєння тканин, протягом адаптаційного періоду. Ось чому так важливо дотримуватися особливих гігієнічних правил, про які інформує пацієнта лікар-імплантолог.

Ранній післяопераційний період

Правила догляду за зубами і імплантами безпосередньо після установки останніх – визначає лікар. Можуть призначатися прийом антибактеріальних і знеболюючих препаратів, дотримання дієти. Останнє передбачає вживання протертої м’якої або рідкої їжі, яка не робить травмуючу дію на слизову і в той же час містить достатню кількість поживних речовин, мікроелементів і вітамінів. Догляд за зубами в цей період реалізується за допомогою щіток з дуже м’якою щетиною і полоскань розчинами антисептиків.

Правила чищення зубів після загоєння

В ділянках з встановленими протезами ризик розвитку пародонтозу більше, ніж в зонах власних зубів. Досить часто подібне захворювання розвивається в результаті занесення інфекції при недотриманні гігієнічних правил або неправильному здійсненні очищення імплантів.

У разі, коли встановлені знімні протези, вони чистяться окремо від імплантів. Процедуру здійснюють, щонайменше, двічі на добу звичайною пастою і щіткою (може бути і електричною) з м’якою щетиною круговими і вертикальними рухами. Для чищення міжзубних проміжків при цьому застосовуються спеціальні йоршики.

Особливо ретельно проводять видалення нальоту в місцях з’єднання незнімного протеза з імплантом. Це місце ефективно очищається флосами – спеціальними зубними нитками. На нитку наносять невелику кількість зубної пасти, накидають на зуб таким чином, щоб кінці опинилися по один бік щелепи, і коливальними рухами видаляють забруднення з нижньої частини імпланта.

Дрібні залишки їжі з міжзубних просторів добре вимиваються струменем іригатора. Крім того, масажний ефект покращує в яснах циркуляцію крові, сприяючи профілактиці захворювань.

Полоскання порожнини рота

Після того, як імплантація завершена, а ранова поверхня заживлена, пацієнти часто цікавляться необхідністю полоскання рота спеціальними засобами.

Насправді все набагато простіше. Після того, як проведена гігієнічна чистка зубів і імплантів (протезів) досить прополоскати рот звичайною водою. Спеціальні рідини при бажанні можна придбати в аптеці, попередньо проконсультувавшись з лікарем (можуть бути протипоказання!).

Профілактичний огляд

Важливою умовою якісного догляду за зубами після імплантації є проходження регулярного (щонайменше, дворазового) профілактичного огляду у стоматолога. Лікар перевірить ясна на предмет відсутності запалень, патологічних утворень, оцінить стан ортопедичної конструкції міцність установки імплантів, відсутність нахилів, зрушень. У разі необхідності буде призначена професійна чистка імплантів і зубів.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24