Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Хірургічна стоматологія: значення і користь

Для попередження, діагностики та лікування захворювань органів ротової порожнини в сучасній медицині використовуються найрізноманітні методи і засоби, які вибираються в залежності від причини і характеру самої хвороби. При наявності різного роду запалень, механічних пошкоджень, пухлин, дефектів і деформацій зубощелепної системи практично завжди вдаються за допомогою до хірургів-стоматологів.

У наші дні при лікуванні зубів всі зусилля стоматологів зосереджені на їх збереженні. Якщо раніше хірургічна стоматологія була направлена ​​в основному на видалення хворого зуба, то сьогодні її головним напрямком є ​​зубозберігаючі операції. Наприклад, при пошкодженні одного кореня трьохкореневого зуба проводиться видалення тільки хворого кореня: його акуратно випилюють, зуб стає двокореневий і повністю зберігає свою функціональність.

Також зубозберігаючі є всі хірургічні способи лікування пародонту. Незважаючи на наявність значної кількості терапевтичних методик, в більшості випадків при лікуванні пародонтозу і пародонтиту можна обійтися без хірургії. Якщо не лікувати захворювання пародонту, то це може привести до розвитку вторинної інфекції і навіть до втрати здорових зубів. Основними ускладненнями одонтогенної інфекції є такі серйозні захворювання, як абсцес, синусит, лімфаденіт та ін. Крім того, з потоком крові і лімфи інфекція може бути рознесена по всьому організму.

Терапевтичне лікування всих цих патологій направлено на усунення запалення, а хірургічне – на видалення вогнища інфекції і постраждалих тканин, завдяки чому кісткові і м’які тканини починають відновлюватися.

Одним з найважливіших напрямків хірургічної стоматології відноситься імплантація. Підготовчі операції дають можливість сформувати альвеолярний відросток потрібного розміру, який дозволить ввести імплантат. Тканини на місці видаленого зуба з часом атрофуються, тому що не відчувають навантаження при жуванні. Оскільки установка імплантату в цій області стає неможливою, виникає необхідність у нарощуванні кісткової тканини. Після такої операції імплантацію можна проводити тільки після повного загоєння поверхні рани. Як правило, цей процес триває не менше чотирьох місяців. В результаті імплантації на місці «рідного» зуба з’являється штучний, який може зовсім не відрізнятися від справжнього.

Імплантація, заснована на хірургічному втручанні, є досить тривалим процесом, який може тривати від чотирьох до дванадцяти місяців. Зате результат цієї процедури буде дуже надійним і ефективним. Стоматологія накопичила за останнє десятиліття чимало підходів до імплантації зубів, дозволяючи ефективно вирішувати проблему відновлення зубного ряду.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24