Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

ВАМ ПРОВЕЛИ кісткову пластику (СИНУС-ЛІФТІНГ). ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ?

ДОПУСТИМИЙ післяопераційний стан:

Набряк (іноді великого розміру) на другу добу після операції. Це реакція на хірургічне втручання. Набряк почне спадати в кінці третьої, початку четвертої доби.

 Підйом температури до 38С, поява гематом в області операції, утруднене відкривання рота, біль в області рани, неприємний запах з рота.

 Тимчасове оніміння та / або порушення чутливості тканин навколо місця операції.

 Виділення сукровиці в області операції в першу добу (виділення з носа). При цьому намагайтеся не спльовувати слину постійно, щоб уникнути тривалої кровотечі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ СТОМАТОЛОГІВ-ХІРУРГІВ :Протягом 2 годин після операції (поки триває дія місцевої анестезії) рекомендуємо не їсти, щоб не травмувати при жуванні м’які тканини порожнини рота.

 Перші 3 години після операції прикладайте холодний компрес (через рушник або серветку) на ділянку операції: тримайте компрес 20 хвилин, потім приберіть на 20 хвилин. Повторюйте знову.

 Обережно слідкуйте за раною: не намагайтеся її промити, прочистити, дотримуйтесь дієти протягом 7-10 днів (утримайтеся на цей час від жорсткої, гарячої, гострої їжі).

 Проводьте чистку зубів 2 рази в день, дотримуючись обережності.

 Після чищення зубів, а також прийому їжі проводьте «ротові ванночки” (не полоскання), використовуючи розчин антисептика, мінімум 2-3 рази в день.

 Після операції сінусліфтінг не можна надувати щоки, грати на духових інструментах протягом 2 тижнів. Чхати або кашляти можна тільки з відкритим ротом.

 На 3-4 день після операції виключіть надмірні фізичні навантаження, заняття спортом, уникайте переохолодження, не ходіть в баню, сауну, солярій.

 Не можна вживати алкоголь, особливо при прийомі лікарських препаратів.

 На період загоєння відмовтеся від куріння, або знизьте частоту (не більше 5 сигарет в день).

 Період післяопераційного спостереження триває до моменту зняття швів. Зняття швів проводить лікар-стоматолог під час повторного візиту.

 Через 3-4 місяці вам необхідно прийти на контрольний огляд щоб знову зробити рентген і провести імплантацію. Якщо чекати довше, є ризик зменшення обсягу кісткової тканини.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24