Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Види імплантації зубів

Імплантація зубів характеризується великою різноманітністю варіантів. Частина технік давно пішли в минуле, частина служить «елітним» протезуванням. Щоб краще орієнтуватися в запропонованих лікарем варіантах імплантації, варто познайомитися з особливостями кожного з них.

Внутрішньокісткова

Такий тип втручання вважається найпрогресивнішим. Спосіб установки абсолютно природній: імплантант вводиться безпосередньо в кістку, що забезпечує високу приживлюваність і можливість якісного тривалого функціонування. Щоб операцію можна було повноцінно провести, альвеолярний відросток повинен мати певні параметри. При недостатності висоти робиться нарощування і поліпшення якості кістки (так звана остеопластика).

Імплантанти застосовуються коренеподібні, рідше – пластинчасті або комбіновані. Установка може здійснюватися як в два етапи, так і в один (експересс-імплантація).

Трансгінгівальний варіант техніки виключає розрізання ясен і часто позиціонується як «імплантація без операції».

Субперіостальна

Використовується при малій висоті альвеолярного відростка і відсутності можливості реалізації (або відмову пацієнта) кісткової пластики. Імплантат фіксувався під окістя.

Базальна

Якщо необхідно провести протезування розташованих підряд зубів, а обсяг кістки недостатній і наростити її не виходить, використовують методику базальної імплантації. Імплантати фіксуються збоку в розташованих більш глибоко (базальних) шарах кісткової тканини, після чого на них тут же розташовується мостовидний протез. До цій техніці вдаються рідко.

Внутрішньослизова

Завданням внутрішньослизової імплантації, міні-імплантації, служить забезпечення більшого комфорту та естетики знімного протезування.

Бором формуються в яснах лункоподібні поглиблення, в які і здійснюється фіксація імплантантів. Тут же встановлюється знімний протез. Основна умова реалізації – товщина слизової від 2,2 мм.

Лазерна техніка:

У цій техніці розрізи здійснюють лазером. Можливі переваги:

-прискорення процесу;

-зменшення больових відчуттів;

-безкровність;

-знезаражуючий ефект;

-немає швів.

Подібна імплантація зубів трохи дорожче традиційної, але ефект себе виправдовує.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24