Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Які питання покликана вирішувати стоматологічна хірургія?

Хірургія в стоматології, перш за все, спрямована на видалення зубів, які, на жаль, не можна зберегти через серйозне захворювання(утворення кісти на корені зуба і т.і.). У подібних випадках, видалення зубів є єдиним можливим рішенням проблеми, щоб уникнути серйозних ускладнень захворювань зубів.

Хірургічна стоматологія є справжнім «рятувальником» зубів, які були схильні до запального або механічного впливу. На щастя, медицина не стоїть на місці, стоматологічна область в медицині йде семимильними кроками вперед, стоматологи-хірурги роблять все можливе для того, щоб врятувати зуб. Крім того, завдяки стоматологічної хірургії існує можливість попередження, діагностики та лікування величезної кількості захворювань ротової порожнини.

Одним з найпопулярніших і сучасних напрямків в галузі стоматологічної хірургії є імплантація зубів. Існують також методики, які спрямовані на нарощування кісткової тканини за допомогою власної або штучної кістки. У разі крайньої необхідності, можливе відновлення відсутнього зуба за допомогою імплантату всього за один день.

У наш час лікування зубів, це безболісна і дуже ефективна процедура. У сучасних стоматологічних кабінетах всі операції проводяться з використанням сучасних препаратів і обладнання, завдяки цьому, навіть укол стає безболісним, а ризик післяопераційних ускладнень мінімальний. В якому ж випадку слід видаляти зуб?

Показань до видалення зуба можуть бути кілька, в деяких випадках зуб необхідно видалити, оскільки він серйозно зруйнований карієсом, або вражений запущеною формою хвороби пародонту, трапляється і таке, що зуб зламаний таким чином, що його вже не можна відновити. Іноді необхідно видалення при неправильному розташуванні зубів. У яких випадках краще не вдаватися до видалення?

При огляді ротової порожнини лікарем – стоматологом можуть бути запропоновані кілька варіантів лікування, які є альтернативою видаленню. При видаленні зуба, сусідні з ним зуби почнуть з часом зміщуватися, іноді настільки сильно, що відбивається на загальному стані всіх зубів. Після видалення зуба, з часом буде необхідне протезування.Тому краще подумати, що краще видалити або постаратися зберегти, адже протезування видаленого зуба напевно буде коштувати дорожче, ніж лікування.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24