Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

А що ж буде, якщо не чистити зуби?
А що ж буде, якщо не чистити зуби?
«Треба чистити зуби два рази в день» – цей постулат нам твердять з дитинства. А що ж буде, якщо не чистити зуби? Адже людство не завжди використовувало зубну щітку, і люди не народжуються із зубною щіткою в руках. Насправді, люди гарно ​​ставилися до здоров’я зубів і до винаходу зубної щітки. Хворих зубів і беззубу посмішку не хотілося нікому, тому з давніх-давен люди чистили зуби деревинною золою, крейдою з додаванням товченої м’яти, шавлії. Замість щітки використовувалися клаптики натурального полотна, намотуваного на палець, дерев’яні палички з розм’якшеним волокнами. Красуні з аристократичних сімей не соромилися після обіду жувати смолу і м’яку деревину, полоскати рот настоянкою прополісу, кори дуба, цілющіх і пряних трав.
Класичний приклад, що ж станеться, якщо не чистити зуби можна взяти з історії ХХ століття. Великий китайський керманич Мао Дзе Дун відмовлявся чистити зуби, мотивуючи тим, що тигр ніколи не чистить зуби і має білосніжні гострі ікла. Рідні Мао боялися йому заперечити, адже існує анатомічна різниця між зубами хижака і людини, плюс різниця в харчуванні. В результаті зуби вождя китайської революції придбали спочатку жовтий, а потім зеленуватий відтінок, запах з рота був просто огидним. Але тоталітарний режим змушував сприймати посмішку глави держави, як належне.
Стоматологи не дарма попереджають, що чистити зуби потрібно два рази в день, адже зубний наліт на зубах активно утворюється як удень, так і вночі.
Зубний наліт – це плівка, яка утворюється в результаті діяльності бактерій. Чим активніше і частіше людина їсть протягом дня, тим більше утворюється нальоту. Наліт – причина карієсу і запальних процесів м’яких тканин. Це в свою чергу буде причиною неприємного запаху з рота. Хоча у неприємного запаху кілька причин, в тому числі і захворювання шлунково-кишкового тракту, початкова стадія пародонтозу, запальні процеси – стоматит, гінгівіт.
Якщо нехтувати чищенням зубів дуже довго або не дуже ретельно чистити зуби, то нереально уминути утворення зубного каменю, який видаляється лише за допомогою процедури професійного чищення зубів. Зубний камінь небезпечний руйнуванням приясеневої тканини зуба, роз’їдаючи цю тканину, він оголює коріння зубів, що в підсумку призводить до втрати зуба. Додайте до перелічених вище проблем, які виникнуть, якщо не чистити зуби проблеми психологічних комплексів: похмурі обличчя, замкнутість будуть серйозною перешкодою в роботі та особистому житті. Тому ретельно чистите зуби два рази в день і посміхайтеся з насолодою.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24