Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Чи потрібні людині всi 32 зуба?

Зуби – дуже важливий «набір деталей» нашого організму. Вони виконують естетичну роль, подрібнюють їжу, беруть участь у формуванні мови. Чому природа визначила людині саме 32 зуба, і яку функцію виконує кожен з них, необхідно знати не просто iз-за цікавості, а для того, щоб правильно оцінити важливість дбайливого ставлення і турботи про своїх маленьких помічників. Адже від них залежить стан вашого здоров’я і гарний настрій в цілому.

Перший зуб з’являється у маленької людини, коли він досягає 6-місячного віку, а всі молочні зуби виростають приблизно до 3 років. У 6-7 років вони починають поступово випадати і на їх місці виростають нові, вже постійні зуби. У 14-річного підлітка має бути 28 таких постійних зубів. Останні чотири зуба з’являються в 18-25 років. Це – дуже проблемні і нездорові зуби мудрості. Виростають вони у всіх людей по-різному. Деякі стають володарями всіх чотирьох зубів мудрості відразу, в інших може вирости тільки один або два, а є такі люди, у яких зуби мудрості зовсім не виростають.

Кількість зубів, яке ми сьогодні маємо, було чітко відміряно в ході еволюції. Давнім людям доводилося пережовувати грубу їжу і сире м’ясо, тому вони потребували у всіх цих зубах.

Тому треба дбати про здоров’я всіх своїх зубів, берегти їх від пошкоджень і захворювань, проводити відповідну профілактику, постійно користуватися не тільки зубною щіткою і пастою, а й додатковими засобами – зубною ниткою, флосом, iригатором. Дуже важливо не забувати про візит до лікаря кожні півроку. Регулярний огляд у стоматолога доставить набагато менше клопоту, ніж термінове лікування гострого зубного болю. У нашій клініці ви можете отримати весь спектр стоматологічних послуг в найкоротші терміни, щоб вчасно виявити і вирішити наявні у вас проблеми.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24