Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Коли доцільно застосовувати нарощювання зубів?

Під нарощуванням зуба мається на увазі штучне відновлення втраченої частини його твердих тканин. До втрати цього обсягу тканин, як правило, призводить травма (скол зуба), а також каріозне ураження. Нарощення відбувається з використанням засобів для пломбування – композитних фото матеріалів нового покоління.

Подібні композити характеризуються широким колірним спектром. Завдяки цьому, при відновленні зубів вдається ідеально підібрати необхідний в кожному окремому випадку відтінок під інші зуби, уникнувши тим самим естетичних недоліків. Особливо це важливо при реставрації зубів у фронтальному відділі. Завдяки бездоганному відновленню відтінку і форми зуба, при посмішці нарощенний зуб абсолютно не відрізнятиметься від власних.

Нарощювання внаслідок травми зуба

При таких сколах нарощювання служить виправданим способом відновлення естетики тільки тоді, коли не порушена пульпова камера і не розкритий судинно-нервовий пучок, а обсяг відколу становить до 30% коронкової частини зуба.

Інакше необхідно проведення ендодонтичного лікування зуба і подальше покриття його коронкою. Це рішення в таких випадках є більш раціональним і правильним, оскільки при нарощюванні зубів композитним матеріалом надзвичайно велика імовірність повторного відколу зуба.

Нарощювання після каріозного процесу

Якщо відновлення зуба потрібно внаслідок каріозного руйнування, все одно підхід залишається незмінним. Аналізуючи обсяг зруйнованих і втрачених тканин, лікар вибирає правильний спосіб відновлення зуба – нарощювання або протезування (мікропротезування).

Нарощювання при неправильному прикусі

При грамотному підході потрібно спочатку виправити прикус за допомогою ортодонтичного лікування, після чого стане доцільним і рішення естетичних проблем.

Тривалість служби та догляд

Безумовно, нарощування зубів не дає вічного результату. Штучний матеріал з часом змінює колір, вбираючи пігменти. Тому будь-яка пломба або художня реставрація не можуть якісно служити вам все життя і періодично потребують заміни.

Що стосується догляду, крім чистки, такі зуби потребують регулярній поліровці спеціальними дисками, борами. При профілактичних оглядах лікар виконує ці процедури, тим самим продовжуючи термін служби нарощеного зуба. Дбайте про свої зуби разом з фахівцями Modern Dentistry. Ми використовуємо найсучасніші, надійні матеріали.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24