Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Куріння і зуби

Нікотин робить украй негативний вплив на ротову порожнину, викликаючи ряд захворювань зубів і ясен. В значній мірі нікотин сприяє розвитку карієсу на зубах. Ризик втрати зубів у курців набагато більше, ніж у некурящих людей. Також для курців характерний неприємний запах з рота, від якого не завжди рятує навіть зубна паста. Куріння призводить до сірого або чорного нальоту на зубах, знебарвлення і пожовтіння зубів, а також до руйнування емалі.

Куріння впливає не тільки на зуби, але і на ясна. Для людей, що пристрастилися до нікотину, характерні гострі і хронічні захворювання пародонту. Крім того, їх ясна схильні до запалення і кровотечі. Все це, рано чи пізно, призводить до того, що знадобиться протезування зубів, імплантація.

Куріння призводить до дефіциту вітаміну C в організмі. Добова потреба організму в цьому вітаміні становить близько 60 мг, а одна сигарета при згорянні руйнує близько 25 мг цієї речовини. Дефіцит вітаміну C в значній мірі сприяє погіршенню стану зубів.

Курці повинні проявляти особливу турботу про свої зуби. Це не тільки часті візити до стоматолога і використання спеціальних ополіскувачів для рота, але також використання відповідної зубної пасти. Багато фармацевтичних компаній випускають спеціальні зубні пасти для курців. Вони допомагають видалити плями і відкладення, усунути непривабливі плями від нікотину, і в той же час не пошкодити емаль зубів. Паста для курців має особливий набір ароматичних речовин, таких як м’ята, які допомагають пом’якшити неприємний запах з рота. Освіжаючий аромат зубної пасти дозволяє нейтралізувати типове дихання курця.

Куріння викликає хронічні захворювання пародонту, які в свою чергу можуть привести до  ризику виникнення раку губи і язика. За даними досліджень, існує тісний зв’язок між курінням і раком порожнини рота. Ризик цього захворювання також збільшується в разі використання жувального тютюну.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24