Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Натуральні продукти для відбілювання зубів.

Мабуть, кожен з нас мріє про сліпучу і білосніжну посмішку. Адже не дарма кажуть, що посмішка, це прикраса особи. Однак куріння, кава, і навіть вода, яку ми п’ємо з-під крана, роблять зубну емаль на кілька тонів темніше природнього. Існує кілька ефективних і природніх способів відбілювання зубів. Пропоную вашій увазі найбільш поширені, до того ж дешеві продукти для відбілювання зубів.

Полуниця.

Полуниця, це абсолютно натуральний продукт, який відбілює зуби. У полуниці міститься компонент, який сприяє видаленню плям на зубах (це яблучна кислота). Саме тому, полуниця є натуральним і смачним засобом природного відбілювання зубів. Регулярне вживання полуниці влітку, і використання зубної пасти, зробленої з полуничних ягід, сприяють результативному відбілюванню зубів.

Для того щоб приготувати натуральну зубну пасту, необхідно змішати полуницю з содою. Ви побачите результат, чистячи зуби цією пастою раз в тиждень. Головне, не перестарайтеся, чистити зуби полуничною пастою раз в тиждень достатньо, щоб не пошкодити емаль.

Сода і сіль.

Також одним з найефективніших і природних способів відбілювання зубів вважаються сода і сіль. При поєднанні даних компонентів (6 частин соди на 1 частину солі), можна створити ефективний засіб для відбілювання зубів. Однак при тривалому і частому застосуванні даних компонентів можна пошкодити зубну емаль.

Перекис водню

Перекис водню, це один з найвідоміших відбілювачів зубів. Даний компонент входить в більшість зубних паст, перекис водню не тільки відбілює, але і вбиває мікроби.

Якщо ви хочете використовувати перекис водню для відбілювання зубів, вам необхідно змішати її з невеликою кількістю соди, можна додати трохи м’яти, щоб освіжити дихання.

Вибираючи вищеперелічені способи відбілювання зубів, будьте уважні і вкрай обережні! Головне міра не перестарайтеся, і насолоджуйтеся чарівною білосніжною посмішкою.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24