Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Пародонтит: попереджений, значить, озброєний

Здоров’я зубів безпосередньо залежить від стану ясен. Причина парадонтиту – в неправильній гігієні. Найпоширеніший міф в області стоматології говорить про те, що раніше зуби ніхто не чистив, але вони були здоровими все життя. Як свідчать факти, всю історію людської цивілізації здоров’я зубів безпосередньо залежало від гігієни порожнини рота, яка з найдавніших часів була основним засобом запобігання стоматологічних захворювань.

Первинною причиною розвитку пародонтиту є мікроби, що утворюють зубний наліт. Початкова стадія цього захворювання – гінгівіт, він характеризується запаленням і кровоточивістю ясен. Це захворювання ще можна зупинити. Якщо ж запальний процес почався в більш глибоких тканинах, то це вже безпосередньо сам пародонтит, який тягне за собою руйнування зв’язки , що утримує цей зуб.

Щоб уникнути захворювання ясен і поліпшення їх стану необхідний ретельний догляд за порожниною рота, правильна гігієна, повноцінне харчування і відповідні профілактичні заходи. Як би банально це не звучало, але зуби потрібно чистити двічі на день, причому дуже ретельно і з дотриманням всіх правил, а також використовувати зубну щітку з щетиною середньої жорсткості і в хорошому стані. Для того щоб зубна щітка повністю справлялася зі своїми функціональними обов’язками, необхідно змінювати її кожні 2-3 місяці.

Крім того, фахівці рекомендують користуватися іригатором, за допомогою якого можна виконувати регулярний масаж ясен і більш ретельно видаляти наліт з зубів. Після кожного прийому їжі обов’язково слід очищати міжзубні проміжки зубною ниткою, а також застосовувати ополіскувачі в міру можливості.

Харчування має бути збалансованим і повноцінним з обов’язковим вмістом твердих продуктів, особливо фруктів. Двічі на рік необхідно приймати вітамінні комплекси.

Обов’язковою умовою збереження здорових ясен є регулярні огляди у стоматолога. Бажано двічі на рік здійснювати професійну чистку зубів. У нашій клініці ви можете отримати весь спектр стоматологічних послуг в найкоротші терміни, завдяки чому зможете уникнути розвитку пародонтиту та його наслідків.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24