Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Періодонтит – не допустити ускладнень!

Періодонтит є вогнищем гнійної інфекції, яка виникає через запалення оболонки кореня зуба і кісткової тканини навколо зуба.

Для того щоб вилікувати періодонтит частіше за все необхідно витратити багато часу і сил, так як процедура лікування зуба є непростим і довгим заняттям. В першу чергу необхідно позбутися від запального процесу зуба. Для чого необхідно здійснити відтік гною через зубний канал, після чого здійснюють очистку кореня від пошкоджених тканин.

Також після зняття запального процесу кореневі канали обробляються спеціальними препаратами, ставлять тимчасову пломбу і призначають прийом курсу антибіотиків. У разі якщо хвороба вже запущена і зуб не вдається врятувати, його видаляють.

Першими симптомами гострого періодонтиту є сильна ниюча біль, що виникає біля хворого зуба. На ранніх стадіях даної хвороби людина може відчувати біль під час накусивання або активного жування.

У період переходу хвороби в гнійний процес людина відчуває наростаючий біль і пульсацію. Під час їжі больові відчуття стають ще сильніші. Якщо вчасно не звернутися до стоматолога, зуб стане хитатися і в підсумку у людини утворюється припухлість щоки або флюс.

Для запобігання періодонтиту необхідно періодично відвідувати стоматолога і стежити за своїми зубами. Так як лікування цієї хвороби є тривалою і неприємною процедурою

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24