Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Перша допомога при захворюваннях ясен.

Однією з найпоширеніших стоматологічних проблем в усьому світі, є захворювання ясен. Цілком природньо, що дане захворювання впливає на загальне самопочуття людини, а також може бути причиною виникнення вторинних проблем зі здоров’ям.

Такі захворювання ясен, як наприклад, гінгівіт, викликають дискомфорт і біль в яснах після того, як ви почистите зуби, і після використання зубної нитки. Невчасно вилікуване захворювання ясен може привести до розвитку пародонтиту (при даному захворюванні відділяється ясна від поверхні зуба і, як правило, це призводить до рухливості зубів).

Яка ж перша допомога необхідна при захворюваннях ясен?

 Перш за все, це своєчасне звернення до стоматолога. Але є і ряд заходів, які можна використовувати в домашніх умовах, попередньо проконсультувавшись з лікарем.

• Можна зробити пасту з кореня імбиру і солі, і кілька разів на день втирати пасту в ясна, при цьому масажуючи їх.

• В окріп віджати сік лимона, даним розчином полощіть зуби кілька разів на день. Це дозволить полегшити біль, і позбутися від неприємного запаху з рота.

 • Щоб поліпшити здоров’я ясен, одним з найрезультативніших і давно перевірених методів, є паста, зроблена з касторового насіння і камфори. Втирати пасту слід два рази в день, масажуючи ясна.

 • Сіль, розчинена в теплій воді, допоможе зняти роздратування і полегшить біль. Однак слід пам’ятати, що більшість проблем із зубами можна запобігти, регулярно виконуючи профілактичні заходи.

• Як мінімум, чистити зуби два рази в день, а в ідеальному варіанті – після кожного прийому їжі. У більшості з нас немає можливості чистити зуби після кожного прийому їжі, оскільки більшу частину часу ми знаходимося на роботі, в цьому випадку, можна з’їсти яблуко.

• Розуміти важливість використання зубної нитки, це такий ж засіб гігієни, як зубна щітка, і нехтувати зубною ниткою, це просто «злочин», що здійснюється проти ваших зубів!

• Полоскати рот необхідно після кожного прийому їжі.

 • Регулярно відвідувати стоматолога (два рази на рік, як мінімум). У сучасній стоматології створені всі необхідні умови для того, щоб пацієнт не відчував дискомфорту в стоматологічному кріслі: знеболюючі препарати, безболісне препарування. Однак найкращим способом «лікування» ротової порожнини, є виконання профілактичних заходів. Всі згодні, що краще вчасно запобігти захворюванню ясен, ніж потім довго лікуватся.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24