Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Правильна чистка зубів при їх підвищеній чутливості

Якщо зуби почали надмірно реагувати на зовнішні подразники і ниють при будь-якому впливі, то треба обов’язково звернутися до стоматолога. Адже всі ці симптоми можуть бути викликані серйозними захворюваннями зубних тканин.

Зубна емаль сама по собі практично нечутлива, тому виникнення больових відчуттів свідчить про наявність дефекту в емалі або захворювання пародонту. У будь-якому випадку, щоб зуб став менш чутливим, необхідно відновити відсутню емаль. Для цього в сучасній стоматології використовується цілий ряд фторовмісних препаратів, які захищають тканину зуба і зменшують його чутливість.

Гігієна – наше все!

Крім того, з підвищеною чутливістю зубів слід боротися і власними силами. Найголовніше при цьому – ретельне дотримання гігієни порожнини рота. Адже мікроби виробляють кислоту, яка руйнує мінерали емалі, а без належної мінералізації зуби починають відчувати біль при впливі подразників.

Гігієна – це в першу чергу правильне чищення зубів. Тривалість процедури повинна бути не менше 3-ох хвилин, оскільки вчені довели, що для повного очищення необхідно зробити близько 30 рухів щіткою по кожному зубу. При підвищеній чутливості рекомендується користуватися м’якою щіткою, але при цьому збільшити кількість рухів. Рухи повинні бути вертикальними і спрямованими від ясен до краю зуба. Горизонтальні рухи не тільки не приносять ніякої користі, але навіть шкодять зубам, травмуючи їх.

Велике значення в збереженні зубів мають зубні пасти. В даному випадку абсолютно не підходять відбілюючі зубні пасти, до складу яких входять компоненти, що підсилюють стирання зубів. Необхідно користуватися зубними пастами, призначеними для чутливих зубів.

Слід знати, що навіть на емалі здорових зубів можуть бути присутні маленькі тріщінки. Зазвичай вони утворюються при різкому перепаді температур вживаних продуктів або рідин. Не можна, наприклад, відразу після морозива пити гарячий чай.

Гриземо без страху морквину і яблука!

Прийнято вважати, що при підвищеній чутливості зубів потрібно вживати в їжу тільки м’яку і протерту їжу. Це – помилкова думка. Не можна відмовлятися від твердих фруктів і овочів, таких як яблука або моркву.

Досить поширеною помилкою є неправильна чистка зубів, або якщо побачили кровоточивість ясен, багато хто відразу ж припиняють процедуру. Тим часом, за наявності такої проблеми тканини ясен потребують належного тренування. Для цього слід довго і монотонно водити по яснах м’якою зубною щіткою. При цьому рекомендується користуватися спеціальними зубними пастами, стимулюючими кровотік ясенних тканин, наприклад, з екстрактом хлорофілу.

Ще одна проблема, що впливає на стан зубів – жувальна гумка. Багато хто вважає, що вона може замінити нормальну чистку зубів, але це неправильно. У кращому випадку вона може нормалізувати кислотність в ротовій порожнині, але зняти зубний наліт, який є основною проблемою псування зубів, їй не під силу.

Професійне чищення зубів, при якій зуби позбавляються від зубного каменю, а ротова порожнина часто від неприємного запаху проводять за допомогою ультразвукового устаткування в нашій клініці. При цьому стоматолог дає рекомендації, як зберегти довгостроковий ефект від клінічної чистки зубів.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24