Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Психологія і стоматологія: чи потребують стоматологічні клініки психологів?

Медична психологія давно визнана необхідною складовою успішного лікування більшості захворювань. Чимало психологічних труднощів зазнають і пацієнти, які звертаються в стоматологічні клініки з аномаліями зубощелепного апарату, адентії і т.п. Вони відчувають себе невпевнено, соромляться розмовляти і посміхатися. Проблема посилюється тим, що деякі пацієнти піддавалися або піддаються глузуванням в дитячому садку, школі, на роботі. Повноцінна допомога таким пацієнтам не може бути забезпечена тільки стоматологічним лікуванням. Вони потребують професійної психологічної підтримки.

Крім того, існує ще одна проблема. Людська психіка не може залишатися байдужою до хвороби. До причин виникнення багатьох захворювань, включаючи проблеми порожнини рота і зубощелепного апарату, фахівці відносять психологічні травми, стреси і психічне напруження.

Якісна допомога пацієнту неможлива без урахування його психологічного стану і знання медичної психології. Особливо в тривалих випадках, наприклад, при імплантації зубів. Для того щоб пацієнт мав правильний настрій, йому повинен допомогти психолог, тоді можна спрогнозувати результат лікування на 99%. Хороший психолог при правильному підході зможе активізувати приховані резерви психіки людини і допомогти в його лікуванні.

Деякі стоматологічні клініки вводять сьогодні в свій штат психолога, який допомагає правильно вибрати момент початку лікування, що дуже важливо і для результату, і для стану самого пацієнта. Адже якщо людина не готова до лікування, неправильно мотивований або чекає дуже вираженого ефекту, то результат може стати абсолютно протилежним. Крім цього, саме стоматологічне лікування або якісь побічні ефекти можуть викликати додатковий стрес, який також здатний затримати момент одужання. У таких випадках робота психолога, спрямована на моральну підготовку пацієнта і його підтримку, може значно зменшити емоційну напругу пацієнта.

Також допомога психолога важлива і незамінна в ситуаціях, коли пацієнт страждає сильною стоматофобією з різними її проявами (стрибками тиску, нападами паніки і т.п.). Особливу роль має психологічна підтримка дітей, які потребують стоматологічної допомоги, але не йдуть на контакт з лікуючим лікарем, неправильно підготовлених до лікування, заляканих іншими лікарями або батьками. У кожному такому випадку рекомендується пройти попередню консультацію у психолога. Всі ці проблеми практично завжди можна вирішити.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24