Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Ремiнералiзацiя емалі зубів

Краще запобігти, ніж лікувати. Саме такий аргумент використаний при проведенні процедури – альтернативного методу лікування карієсу на відміну від санації та пломбування. Причиною каріозного ураження є вплив мікроорганізму, який в процесі своєї життєдіяльності виділяє кислоти, що вражають емаль і структуру зуба. У процесі руйнування відбувається витончення мінеральної структури зуба.

Ремiнералiзацiя – це відповідь на процес, який спрямований на насичення структури зубiв мінеральними сполуками, що відновлюють здоровий стан зуба за рахунок збереження на емалі білкової матриці.

Фізіологія процесу

Основу мінеральної структури зубів становить фтор і кальцій, які в процентному співвідношенні займаю 57%. У своїй сукупності співвідношення кальцію і фтору нерівномірно, але при цьому фторид відповідає за стійкість емалі до впливу кислотного середовища. Кальцій в поєднанні з фтором дають зв’язок, який одночасно зміцнює зуб і протистоїть зовнішньому середовищі.

Тому процедуру ремінералізації проводять при використанні складів, що поєднують в собі сполуки кальцію і фтору в оксидах. Також призначається попутне насичення структури емалі фторидами додатково, щоб протистояти виходу кальцію без зв’язку з чистим елементом фтору.

Умови для збереження результату від процедури:

Попередньо зуби необхідно ретельно очистити. Це дозволить забезпечити повний контакт зубної поверхні зі складом.

Склад необхідно тривалий час тримати в контакті з емаллю. Тому під час процедури заборонений прийом їжі і чищення зубів;

Склад повинен обов’язково містити початкові речовини – кальцій і фтор у вигляді іонів, які легко увійдуть в структуру емалі.

Показання для процедури:

Ремiнералiзацiя є терапевтичною процедуру, яка проводиться амбулаторно. Вона показана в наступних випадках:

Абсолютним числом пацієнтів, які страждають на карієс. Особливо, якщо вже робилися спроби альтернативного лікування. Ремiнералiзацiя допоможе суттєво збільшити термін служби пломб;

Якщо зуби піддаються депресивному впливу, наприклад, при авітамінозах у дітей або вагітних жінок. В якості профілактичних заходів від карієсу для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;

При виникненні «білястих плям» – початковий карієс. Покриття плями складом сприяє його зникненню або купіруванням;

Після відбілювання зубів виникає процес стоншення емалі. В даному випадку процедура буде захистом від хворобливих проявів;

Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний за тривалістю курс, який залежить від стадії ураження карієсом. Лікування триває від тижня до півтора місяців. Так само проводяться профілактичні заходи, які полягають в застосуванні РЕМ- гелю 2 рази в рік при планових оглядах у стоматолог.

Звертайтеся до нас і збережіть свою посмішку в прекрасному стані, адже це запорука комфортного спілкування і безтурботного життя.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24