Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Види лікарів-стоматологів

Зберегти здорові зуби і красиву посмішку надовго можно, просто потрібен час від часу відвідувати стоматолога, і не запускати лікування зубів. Однак мало хто з людей знає, що лікарі стоматологи мають ще вузьку спеціалізацію, призначену для лікування тієї чи іншої проблеми пов’язаної з зубами. Серед таких вузькоспеціалізованих професій є стоматолог-ортодонт, стоматолог-хірург, і стоматолог-терапевт.

Стоматолог-ортодонт займається виправленням прикусу, вирівнює зуби, якщо у вас неправильне розташування зубів, тоді вам потрібно звернутися за допомогою до лікаря-ортодонта. Зазвичай виправлення прикусу походить за допомогою фіксації брекетів, що найчастіше роблять в ранньому віці, але в наш час стоматологія зробила крок вперед, і зараз з’явилися сучасні брекети, які можна встановити будь-кому, навіть дорослій людині, якщо йому потрібно вирівняти зуби. Тому якщо ви хочете мати гарну посмішкою, і рівні зуби, вам потрібно звернутися до лікаря – ортодонта.

Стоматолог-хірург займається імплантацією зубів, видаленням в тому випадку, коли лікування вже не принесе користі. Якщо хворі зуби викликають біль, за допомогою також йдуть до стоматолога-хірурга, наприклад, коли у людей починають з’являтися зуби мудрості, цей процес як правило викликає хворобливі відчуття, особливо в нічний час, так як зазвичай зуби мудрості неправильної форми або формуються не в правильному напрямку, і саме в таких випадках і звертаються до стоматолога – хірурга, щоб позбутися від хворобливих відчуттів.

Стоматологи – терапевти проводять огляд ротової порожнини, де перевіряють зуби, дивляться чи немає нальоту на зубах, карієсу, зубного каменю. Якщо буде виявлено наліт або карієс, стоматолог-терапевт забов’язаний провести чистку зубів, щоб це не призвело до більш серйозних наслідків. Також стоматологи-терапевти займаються і лікуванням хворих зубів, а іноді і пломбуванням зубів, якщо це потрібно. У наш час ці процедури безболісні, так як з’явилося багато сучасних технологій, які роблять стоматологічні процедури більш ефективними, і безболісними.

Відвідувати стоматолога потрібно якомога частіше, щоб потім не довелося лікувати серйозні проблеми, і тому якщо у вас з’явилася проблема, яка вимагає термінового лікування, потрібно звернутися до потрібного фахівця за допомогою.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24