Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Брекети У ДОРОСЛИХ. 5 міфів

МІФ №1. «Брекети ефективні тільки ДЛЯ ЛІКУВАННЯ прикусу у дітей!»

Насправді: вік грає другорядну роль. Звичайно, в період формування прикусу і організму в цілому будь-яке лікування буде проходити швидше і ефективніше. Однак в нашій практиці є приклади, коли пацієнти ставили брекети в 50 років і більше, при цьому нам вдавалося досягти ідеально рівної посмішки і закріпити результат.

МІФ №2. «Я МАЮ КОРОНКИ / РЕСТАВРАЦІЇ У ПОРОЖНИНИ РОТА, ТОМУ брекети НЕ БУДУТЬ ТРИМАТИСЯ»

Насправді: брекети чудово тримаються і на коронках з металокераміки і на суцільнокерамічних коронках, і навіть на реставраціях з композитного матеріалу.

Просто при установці брекетів важливо дотримуватися певних протоколів фіксації до різних штучних поверхонь. А при фіксації застосовують сучасні міцні матеріали.

МІФ №3. «ЛІКУВАННЯ НА брекетах – ЦЕ БОЛЯЧЕ!»

Насправді: до брекетів дуже швидко звикаєш! Механізм переміщення зубів і перебудови кісткової тканини починається з розтягування і стискання зв’язок, що утримують зуби в кісткових лунках. Зв’язки верхніх зубів адаптуються за 3-5 днів, а на нижніх кісткова тканина має велику щільність, тому звикання може тривати до 7-10 днів. Саме в цей час можливий певний дискомфорт, який проявляється у вигляді підвищеної чутливості зубів і найчастіше виникає тільки в момент прийому їжі або чищення зубів. Після періоду адаптації всі ці відчуття проходять самі по собі.

МІФ №4. «Брекети ВИКЛИКАЮТЬ КАРІЄС»

Насправді: карієс викликають не брекети! А погана гігієна, під час лікування на брекетах. Брекети встановлюють на ідеально чисту емаль, між поверхнею брекета і емаллю шар матеріалу, і проникнення нальоту з бактеріями під брекет виключено. Разом з тим можливе скупчення зубних відкладень навколо брекетів, саме в цих зонах і може розвинутися карієс, якщо погано чистити зуби.

Тому важливо використовувати весь арсенал засобів по догляду за зубами під час ортодонтичного лікування, приходити на проф.гігієну кожні 3 місяці. І тоді після зняття брекетів зуби будуть не тільки рівні, але і здорові.

МІФ №5. “ЛІКУВАННЯ У ДОРОСЛИХ може розтягнутися до 5 -6 РОКІВ”

Насправді: тривалість виправлення прикусу брекет-системою залежить від вихідної ситуації і складності лікування, тому приблизний часовий інтервал можна дізнатися після консультації та діагностики.

В середньому термін лікування на брекет-системі не перевищює 2-3 років. Збільшення тривалості лікування часто пов’язане з порушенням графіка візитів до ортодонта, або зі зміною плану лікування.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24