Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Неправильний прикус.

Людський організм являє собою єдине ціле, тому будь-яка проблема повинна вирішуватися в комплексі. Так, причинами формування неправильного прикусу можуть стати різні збої в організмі. Однією з передумов є порушення постави, так як проблеми з хребтом можуть привести до серйозних проблем із зубами.

Для виправлення неправильного прикусу стоматологи використовують ортодонтичні конструкції, а паралельно з цим ортопеди займаються зміцненням м’язів всього тіла.

Чим раніше буде розпочато лікування, тим менше часу займе процес виправлення, тому найлегше піддаються лікуванню дітки. Під час росту і розвитку людського організму виправлення патології прикусу здійснюється стимулюванням або, навпаки, уповільненням зростання щелеп. Виправлення прикусу і постави у дорослих пацієнтів – завдання більш складне, але здійсненне. За допомогою сучасних технологій і нових методик вдається отримувати позитивні результати.

Брекет-системи – найпоширеніші незнімні ортодонтичні конструкції, які використовуються для виправлення патологій прикусу у дорослих. Якщо у пацієнта виявлена ​​значна деформація, то може знадобитися хірургічне втручання.

Естетичний дефект – це найчастіша причина, яка змушує пацієнтів звертатися до лікаря, але далеко не єдина. Аномалії прикусу можуть призводити до:

-захворювань пародонту;

-карієсу;

-патологій скронево-нижньощелепного суглоба;

-проблемам при жуванні і ковтанні, які з часом посилюються;

-захворювань шлунково-кишкового тракту.

У деяких випадках неправильний прикус може ускладнювати або зовсім унеможливлювати протезування зубів.

Стоматологія зробила крок далеко вперед і сьогодні вдається усувати навіть найсерйозніші патології прикусу. Звичайно, подібні виправлення вимагають часу і терпіння, але в фіналі пацієнт повністю позбавляється від проблем і отримує можливість посміхатися красиво і невимушено.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24