Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сапфірові брекети: У ЧОМУ ЇХ ОСОБЛИВІСТЬ?

Сапфірові брекети – оптимальне рішення для вимогливих пацієнтів, яким необхідно виправити прикус. Такі брекети повністю прозорі, а значить – практично непомітні. Сапфірові брекети мають дуже надійну фіксацію.

З ЧОГО ВИГОТОВЛЯЮТЬ сапфірові брекети?

Сапфірові брекети виготовляють із спеціально вирощених синтетичних сапфірів. Отриманий матеріал за твердістю поступається тільки алмазам. Сапфіри абсолютно нешкідливі для людського організму. Вони гіпоалергенні, не вступають в хімічні реакції з тютюном або спиртними напоями, не кришаться.

Сапфірові брекети розміщують на зубах з вестибулярної сторони. Це дозволяє зберегти правильну дикцію і виключити мікротравми у ротовій породнині.

ВСТАНОВЛЕННЯ сапфірових брекетів

Спочатку пацієнтові слід пройти повне стоматологічне обстеження. Стоматолог-терапевт проведе санацію порожнини рота. Перед лікуванням брекетами необхідно повністю вилікувати карієс, хвороби ясен, провести професійну гігієну і зміцнення емалі.

Сапфірові брекети прикріплюють до кожного зуба спеціальним клеєм і з’єднують дугами. Дуги покриті спеціальним світлим матеріалом в тон емалі – так вони практично непомітні на зубах. Приблизно раз на місяць пацієнтові потрібно буде відвідувати свого ортодонта: лікар буде міняти положення дуг для ефективного вирівнювання зубів.

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ПРОЦЕДУРА встановлення брекет-системи?

Тривалість сеансу установки брекетів займає близько однієї години.

Як доглядати за сапфіровими брекетами?

Після фіксації сапфірових брекетів пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт. Однак цей дискомфорт зникне вже через кілька днів. Слід уникати надмірних навантажень на зуби, відмовитися від занадто твердих продуктів, виключити з раціону гумки, горіхи, чіпси. Крім звичайної зубної щітки,пасти і зубної нитки, якими ви зазвичай чистите зуби, при носінні сапфірових брекетів необхідно буде користуватися ще й спеціальними йоршиками для брекет-систем. Ними зручно очищати поверхні між брекетами і під дугою.

В якості додаткового догляду можно використовувати іригатор. Він допоможе видалити бактерії і залишки їжі.

З Modern Dentistry ви будете посміхатися з задоволенням!

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24