Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Чим чистити зуби?

Адже на сьогоднішній день стільки гаджетів з‘явилось для зубів!Що ж обрати?

Електрична щітка – сучасний пристрій для чищення зубів. Кожна електрична щітка відрізняється принципом дії, але будь-яка працює від мережі або від акумуляторів (переважно).

Види щіток:

-Класична. Відрізняється наявністю маленької щетинистой головки, яка робить кругові рухи (трохи пульсуючі). Перевага щітки в тому, що можна міняти насадки (очищаючі, поліруючі, масажні).

-Звукова. Відрізняється генератором, подає високі звукові частоти (хиткі хвилі до 17.000 рухів у хвилину). Звукові частоти допомагають нейтралізувати мікроби, а щітка видаляє забруднення.

-Ультразвукова. Відрізняється наявністю особливого генератора, здатного перетворити в ультразвукову хвилю електрику. Ультразвук якісно руйнує мікроорганізми на поверхні зубів, а так само ефективно чистить від нальоту.

-Перевага таких щіток в тому, що вони набагато ретельніше очищають зуби, ніж звичайна щітка, видаляючи в 2 рази більше нальоту. Сучасні електрощітки мають так само 2D і 3D технології (обертання, пульсація, ультразвук). Вони дуже корисні тим, хто регулярно п’є каву ️і чай, курить. Крім того, ультразвукові щітки чудово розбивають і перешкоджають утворенню зубного каменю.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24