Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Навіщо чистити язик?

Ретельний догляд за зубами гарантує запобігання їх захворювань і рятує від виникнення зубного болю. Але він не в силах вирішити таку важливу проблему, як неприємний запах з рота. В даному випадку ні жувальні гумки, ні найдорожчі і якісні зубні пасти, ні ополіскувачі і еліксири не допоможуть, а стануть тільки тимчасовим порятунком. Але ж всі ми прагнемо до досконалості і хочемо бути ідеальними у всьому. Але на шляху до цієї мети нерідко виникає така серйозна перешкода, як несвіже дихання, джерелом якого найчастіше стає язик.

Причини цього неприємного явища закрадаються в розкладанні білків в результаті ферментативної активності бактерій, що призводить до утворення сірковмісних газів з дуже неприємним різким запахом. Комплексне лікування ротової порожнини передбачає цілий ряд діагностичних заходів та лікувальних процедур, в які входять не тільки протезування або реставрація зубів композитними матеріалами, а й механічне чищення язика та щік.

Язик належить до найбільш важливих органів людського організму. У ротовій порожнині «живе» величезна кількість бактерій, і язик особливо схильний до їх впливу, оскільки складається з сосочків, в проміжках між якими ці бактерії і осідають. В результаті їх життєдіяльності утворюється наліт.

Язик можна чистити самостійно, використовуючи для цього зубну щітку і пасту. Стоматологи рекомендують користуватися також спеціальним скребком, який видаляє наліт більш ретельно. Чистити язик необхідно з тією ж періодичністю, що і зуби. Тобто, почистивши зуби і прополоскавши рот, потрібно відразу ж переходити до язика. Чистити його потрібно м’якими рухами, спрямованими від кореня язика до його кінчика.До того ж для зняття нальоту з язика можна придбати спеціальні скребки, ложки або зубні щітки спеціальної форми.

Не забувайте доглядати не тільки за зубами, але і за язиком. У нашій клініці ви можете отримати весь комплекс стоматологічних послуг. І нехай ваше дихання буде свіжим!

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24