Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Своєчасний догляд за зубами і попередження виникнення карієсу

Карієс – захворювання, яке поступово руйнує тверду тканину зуба і сприяє утворенню в ньому порожнин. Це не тільки погіршує зовнішній вигляд зубів, але і може стати причиною повного їх руйнування. Щоб уникнути появи карієсу, а так само підтримувати загальне здоров’я зубів, слід дотримуватися кількох важливих правил. І тоді не доведеться дізнатися, що таке протезування зубів, імплантація.

Правильний регулярний догляд за порожниною рота є запорукою здорових і міцних зубів. Щоденна правильна гігієна ясен і зубів на вісімдесят відсотків знижує необхідність професійного лікування. Догляд за порожниною рота повинен здійснюватися безперервно протягом всього дня. Він включає в себе такі процедури, як ретельну чистку всіх зубів за допомогою пасти і зубної щітки, яку потрібно проводити мінімум двічі на день. А також догляд за проміжками між зубів за

допомогою зубної нитки, чищення зубів після кожного прийому їжі з використанням засобів для полоскання порожнини рота або жувальної гумки без цукру.

У профілактиці карієсу велике значення слід приділяти правильному харчуванню. Необхідно дотримуватися два основних фактори: помірна частота прийому вуглеводів і вживання повноцінного набору харчових продуктів. У раціон харчування повинні входити чотири основні групи продуктів: фруктово-овочева, м’ясна, молочна і хлібна.

Емалі зубів завдає шкоди як дуже холодна, так і дуже гаряча їжа. Так само несе велику шкоду різкий перепад температури. Такі перепади сприяють утворенню на емалі зубів мікротріщин. Тому необхідно стежити за температурою прийнятої їжі.

Особливої ​​турботи вимагає слизова оболонка ясен, саме вона захищає від хвороботворних бактерій всю порожнину рота. Захворюванню ясен так само сприяють авітаміноз, неякісна їжа і куріння. Профілактику захворювання ясен можна проводити за допомогою аптечних або самостійно приготованих засобів для полоскання.

Необхідний регулярний контроль з боку стоматолога – спостереження за станом зубів і ротової порожнини в динаміці – важливий засіб профілактики їх захворювань.

Якщо ви хочете опинитися в центрі уваги фахівців високій категорії, пройти лікування в клініці, де затишна і комфортна атмосфера супроводжують пацієнта на всьому протязі лікування – запрошуємо в нашу клініку. Тут, в нашій клініці ви можете отримати весь спектр стоматологічних послуг в найкоротші терміни – Рекомендації по догляду і лікуванню, хірургічні втручання, протезування і чистку.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24