Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

КОРОНКИ НА ЗУБИ: 7 міфів

Міфи про шкоду коронок по популярності можуть побити будь-які інші стоматологічні міфи. Правда чи міф?

“Під коронкою ЗУБ гниє”

Що таке “гниття”? Це інфекція, карієс, який залишається без лікування. А звідки карієс під коронкою? Під правильно встановленою коронкою його немає! Зуб під коронкою, як під захисним ковпачком. Там немає залишків їжі (вуглеводів). Під щільно встановлену коронку жоден карієсогенний мікроб не пройде.

Важливі два умови: зуб повинен бути правильно підготовлений під установку коронки, і сама коронка повинна бути встановлена ​​ідеально!

“З рота ПОГАНО ПАХНЕ, ЦЕ ЧЕРЕЗ КОРОНКИ”

Цей міф – продовження першого. Неприємний запах може бути тоді, коли є нещільне крайове прилягання коронки. І в утворену «мікрощілину» потрапляє їжа. І перш ніж зафіксувати коронку на зубі, стоматолог проводить примірку: спочатку на гіпсовій моделі, а потім і в порожнині рота пацієнта. Помилки виключені.

“ДЛЯ КОРОНКИ МЕНІ ОБТОЧАТЬ ЗУБ ПІД« пеньок ».”

Насправді, стоматологи дорожать кожним міліметром тканин зуба!Ми дбайливо препаруємо зуб, ні в якому разі не видалимо більше тканин, ніж це необхідно.

“БУДЕ ВІДРАЗУ ПОМІТНО, ЩО ЦЕ коронки”.

Можливості сучасного протезування дозволяють не тільки знайти ваші “50 відтінків білого”. Але і так ювелірно поєднати колір сусідніх зубів і коронки, що ви щоранку будете згадувати: зліва чи справа?У наших клініках ми застосовуємо тільки матеріали з високою естетикою.

“А якщо я почну ПО-ІНШОМУ ГОВОРИТИ?”

Ви станете частіше посміхатися і говорити набагато чіткіше. Після установки коронок ваша дикція стане краще. Тоді як відсутність зубів як раз негативно впливає на дикцію.

“ЦЕ Ж боляче! Я не витримаю, ПОКИ МЕНІ ЇЇ ПОСТАВЛЯТЬ”.

Ми – фахівці в антистрес-лікуванні. Ми працюємо з усіма можливими на сьогодні ефективними методиками знеболювання-надійна місцева анестезія.

“Коронку ВИГОТОВИТИ – ДОВГО. А МЕНІ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС, ЩО ХОДИТИ З ОБТОЧЕНЫМИ ЗУБАМИ?».

Жодного дня! Ми тут же виготовимо і зафіксуємо на зуб тимчасову коронку. Наш пріоритет – естетика. Коронка буде красивою і досить міцною. Ви будете жити повноцінним життям і спокійно чекати постійну коронку.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24