Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Навіщо своєчасно протезуватися

Якщо у людини немає передніх зубів, він практично не замислюється протезувати чи ні, оскільки через відсутність зубів порушується не тільки дикція, і виникають труднощі з пережовуванням їжі, а й естетично людина себе почуває ніяково, непевно ,з’являється дискомфорт. Однак якщо мова йде про бічні зуби, багато хто не хоче звертатися до стоматолога. Кожен з нас повинен розуміти, що протезування і лікування зубів це наша відповідальність за здоров’я. Адже хто ще повинен бути відповідальний за наше власне здоров’я як не ми самі? Вчасно звернувшись до стоматолога можна попередити більшість захворювань і ускладнень.

Лікарі – стоматологи впевнені, що навіть видалення одного зуба це привід до протезування. Причин цьому безліч:

1.Через відсутність зуба порушується цілісність зубного ряду, а це може бути причиною появи щілин (трем), через це може з’явитися або посилитися пародонтоз.

2. Через відсутність зуба відбувається одностороннє жування і «перевантаження» протилежної сторони зубів і скронево-нижньощелепного суглоба.

3. Втративши один зуб суміжні зуби трохи нахиляються в сторону дефекту (медіальний зсув). Це основна причина виникнення суперконтактів. Суперконтакти – це передчасні контакти між зубами, які з’являються при пережовуванні їжі як на робочій стороні, так і на протилежній. Іншими словами, при пережовуванні їжі з правого боку, спочатку зуби змикаються на горбках лівої сторони, де відсутня їжа, і це не дивлячись на те, що щелепа зміщена вправо. Якщо збільшується жувальне навантаження на робочій стороні, відбувається змикання зубів.

Ще однією розповсюдженою причиною появи передчасних контактів є неправильний прикус. Для лікування і профілактики захворювань зубощелепної системи, необхідно своєчасно звернутися до лікаря – ортодонта.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24