Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Протезування зубів

Протезування зубів – це метод відновлення зубів при частковій або повній їх відсутності.

Розділ протезування відносять до ортопедичної стоматології.

Коли показане протезування зубів:

Патологічна стертість зубів – у деяких людей процес стирання зубів стає дуже інтенсивним. Це вид захворювання, коли зменшуються тверді тканини зуба і руйнується емаль. Це є прямим показанням до протезування за допомогою коронок або вінірів.

Руйнування більшої частини коронки зуба – це трапляється, коли у людини надто запущена стадія карієсу. Стоматолог – терапевт не має можливості відновити суттєво зруйновану коронку. Одна зі стінок зуба може просто бути втрачена.

Реставрація зубів звичайними пломбами неможлива. Тут відновлення зуба відбувається за допомогою мікропротезування – вкладками і встановлюються коронки.

Повністю зруйнована коронка зуба. Зуб зруйнований до такої міри, що залишається тільки лише корінь. Тоді встановлюються спеціальні штифти. 

Повна відсутність зубів. Цей факт є одним з поширених показань до протезування. Тут можуть застосовуватися різні методи протезування. Можуть бути незнімні протези або знімні, які мають різні конструкції.

Оскільки варіанти фіксації зубних протезів в порожнині рота  є різними, тому в ортопедичній стоматології протезування можна розділити на три основні класифікації або три види:

Знімне протезування – це виготовлення знімного протезу для відновлення втрачених зубів у пацієнта. Таке протезування часто застосовується при повній або частковій відсутності зубів. Види:

▪ Частково знімні протези;

▪ Умовно знімні протези;

▪ Повністю знімні протези;

Незнімне протезування – це вид протезування зубів, при якому відновлюється один зуб або його частина незнімними протезами, які фіксуються стоматологом в порожнині рота остаточно.Види:

▪ Протезування зубів коронками;

▪ Протезування зубів частковими коронками;

▪ Протезування зубів мостоподібними протезами;

 Комбіноване протезування – це класифікація протезування зубів, яке поєднує елементи часткового знімного і незнімного протезування.

Трошки ознайомили Вас с таким розділом в стоматології як протезування!Пишіть в Дірект для запису на консультацію!

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24