Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Що таке «Штифтовий зуб»?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Частими пацієнтами стоматологічних клінік є люди похилого віку, у яких або стерта коронкова частина зуба , або є корінь зуба без коронкової частини ,причому коріння бувають в дуже хорошому стані. Руйнування коронкової частини зуба у літніх людей це підсумок неправильного прикусу, патологічної стертості, або результати травм, запущеного карієсу.

Сучасна стоматологія відмінно справляється з цим явищем: відновлює втрачену форму і функцію зуба, зберігаючи його кореневу частину, завдяки використанню штифтів.

Штифтовий зуб – це незнімний протез, який представляє собою коронкову частину зуба і штифт, який вводиться в канал збереженого запломбованого кореня.

Конструкцій штифтових зубів кілька, кожна має характерні особливості, відрізняється методикою виготовлення. Штифти можна застосовувати для відновлення різних видів зубів: премолярів, молярів, іклів і різців. Причому сучасні методи постановки штифтів пішли далеко вперед. Штифти тепер встановлюють не тільки на однокореневих зубах, причому руйнування зуба може бути навіть нижче ясен.

При фіксації штифта, можна домогтися не тільки чудового косметологічного ефекту, а й виправити зубні патології.Для того, щоб встановити штифтовий зуб, лікарями-ортопедами висуваються певні умови: збережений корінь повинен бути досить довгим, стійким і не схильним до карієсу. Кореневі стінки повинні мати потрібну товщину. Всі ці особливості виявляються за допомогою рентгена. Звичайно, всі потрібні умови є не завжди, але коли вони все-таки є – це великий плюс. Штифтовий зуб дозволяє обійтися без мостів і обточування сусідніх зубів, для одягання коронок. Це порівняно недорогий спосіб в порівнянні з виготовленням протезів і імплантацією.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24