Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Що таке знімне і незнімне протезування

Протезування зубів підрозділяється на знімне і незнімне. Так, протезування при повній відсутності зубів швидше за все буде знімним, а ось при необхідності заміщення одного і декількох зубів вибирають незнімне протезування.

Знімний протез моделюється за формою і особливостям щелепи, а утримується він завдяки присмоктуванню до пiднебiння. Знімний протез також виготовляється за індивідуальними вимірами, але утримується він за рахунок спеціальних дротяних гачків і опори на ясна.

До знімного протезування відноситься також бюгельне протезування – воно довговічне і міцно. Для його установки знадобиться також опора на сусідні зуби, а також замкове кріплення або кріплення на металеві дротяні гачки.

До незнімних видах протезування відносяться зубні коронки (на один зуб) або мостовидні протези. Перші використовуються при необхідності заміщення відсутньої коронки зуба, зруйнованої внаслідок карієсу, травми. Вони виготовляються з різних матеріалів, вибір яких здійснює лікар з урахуванням показань і протипоказань, індивідуальних для кожного пацієнта.

Мостовидні протези заміняють відразу кілька сусідніх відсутніх зубів і кріпляться на сусідні, що стали опорними.

Все найкраще в протезуванні використовується в нашій клініці: технології, матеріали, досвід лікарів. Ми готові щедро поділитися тим, що у нас є – всіма накопиченими знаннями та досвідом, щоб разом з пацієнтом отримати ідеальний варіант лікування і протезування.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24