Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Що вміють ортопеди-стоматологи?

Ортопедична стоматологія – це великий розділ стоматології, мета якого – відновлення цілісності зубного ряду у пацієнта. Лікарі стоматологи-ортопеди займаються протезуванням зубів і використовують у своїй роботі такі види протезування, як знімне і незнімне протезування, мікропротезування, а також сучасне протезування на імплантатах.

Відсутність зуба – не тільки косметична проблема. Це найвищий ризик розвитку цілого ряду патологій, що стосуються як порожнини рота, так і процесу жування, а значить переробки їжі, функцій шлунково-кишкового тракту, імунної системи. Своєчасно і правильно встановлений протез запобіжить подальшому погіршенню стану зубощелепної системи, руйнування і стирання сусідніх зубів, перевантаження і деформацію щелепи, порушення механізму її роботи.

У ортопедичної стоматології традиційно високі стандарти робіт. І це зрозуміло – адже від того, наскільки якісно було проведено протезування, залежить дуже багато чого. Всі маніпуляції з виготовлення протеза – від відбитка до підгонки і установки проводяться під ретельним контролем.

Різноманітність матеріалів і методів в сучасній ортопедичнiй стоматології вражають. Це кераміка і металокераміка, сплави металів і композитні матеріали. Широко використовуються програми 3D моделювання, програмних розрахунків.

У нашій клініці ви можете отримати весь спектр стоматологічних послуг в найкоротші терміни, а прийом в нашій клініці ведуть тільки найкваліфікованіші фахівці. В їх умілих руках найсучасніші надійні матеріали та обладнання. Рекомендуємо звернутися за ортопедичним лікуванням зубів саме до них!

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24