Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

+ та – коронок з металокераміки

Серед всіх переваг протезування металокерамічними конструкціями можна виділити два найголовніших:

1. Міцність. Металокераміка відмінно підходить для заміщення зубів, що функціонують під дією сильних навантажень. Литий каркас відповідає за надійність конструкції, а керамічне облицювання не стирається

2. Естетичність. Кераміка з такою точністю імітує колір і структуру справжньої емалі зуба, що не дає засумніватися в натуральності штучних зубів поруч з природними сусідами. Колірна гамма коронок вибирається за допомогою спеціальної шкали і зберігається весь час, скільки б протез не прослужив. Якщо здається, що коронку все-таки потрібно відбілити, досить лише зняти з неї зубний наліт професійним методом – цим займається гігієніст.

Негативні сторони металокерамічних коронок:

Сильне обточування зуба. Для установки коронок з мінімальною товщиною стінки потрібно сошлифовать півтора-два міліметри зубних тканин з усіх боків зуба. У зв’язку з цим для відновлення передніх зубів, крім металокерамічних коронок, використовуються вініри, щоб по максимуму зберегти здорові зубні тканини. Що стосується жувальних зубів, то при їх протезуванні застосовуються відновлювальні вкладки. Необхідність депульпації обточувати зубів. Значна сошлифовки зубних тканин може стати причиною опіку пульпи, після чого зуб вмирає. Щоб зберегти зуба під коронкою, перш ніж ставити протез, проводиться процедура депульпації і пломбування каналів зубного кореня. Зазвичай депульпації вдається уникнути великих корінних зубів, обсяг твердихтканей яких практично виключає можливість пошкодження пульпи при обточуванні.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24