Нд.: Вихідний

Сб.: 9:00 - 15:00

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Відбілювання зубів: треба? Треба!

Зміна яскравості і відтінку зубів є однією з найбільш затребуваних і популярних у населення процедур. Краса зубів (а значить і всієї зовнішності в цілому) завжди визначалася неоднозначно. У одній нації, щось вважалося прекрасним, інші сприймали, як потворне. Наприклад, раніше японці фарбували в різні кольори свої зуби і вважали це красивим, європейцеві ж такої краси не зрозуміти. Ми намагаємося, навпаки, зробити зуби сліпуче білими.

Освітлення зубів

Лікар знімає у пацієнта пігментний наліт механічним способом і повертає зубам їх природній колір. Для освітлення зубів в більшості випадків використовується ультразвук. Цю процедуру можна проводити регулярно, але тільки після ретельного огляду та оцінки показань лікарем-стоматологом.

Відбілювання

Ця процедура значно відрізняється від освітлення. Тут вже використовуються гелі, які змінюють відтінок зуба в бік білого кольору. Методики відбілювання зубів діляться на два види: клінічне і домашнє відбілювання.

Клінічне відбілювання проводиться лікарем в стоматологічній клініці. За допомогою відбілюючих систем та спеціальної лампи.

Домашнє відбувається в домашніх умовах без присутності стоматолога, але під його керівництвом і за схемою, розробленою лікарем. Капи з відбілюючим гелем пацієнт використовує самостійно.

До відбілюванню зубів є чимало протипоказань, тому не варто застосовувати системи домашнього відбілювання без попередньої консультації лікарем. Лікар не тільки вибере оптимальний варіант з урахуванням особливостей зубної емалі, але і вибере ступінь відбілювання, яка не завдасть шкоди і не викличе побічних ефектів. Можливо перед проведенням відбілювання знадобиться проф чистка зубів – вона може поліпшити кінцевий результат. Для освітлення і відбілювання зубів в нашій клініці застосовуються найсучасніші надійні матеріали, і зуби будуть виглядати ідеально.

Для запису до лікаря зателефонуйте нам, або заповніть форму.

Modern Dentistry

Проспект М. Лушпи 5, корпус 28

Пн. - Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: Вихідній

Modern Dentistry - це якісна та сучасна стоматологія для всієї родини в місті Суми.

Задати запитання або залишити свої відгуки ви можете приєднавшись до нас в соціальних мережах.

Нам важлива думка кожного нашого клієнта.

Оптимизация сайтов WEB24